Vyhřívání kompresorů FLEXC0860
Neohodnoceno
Vyhřívání kompresorů s délkou 860mm, 230V/28W
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
Kód: 10569
Vyhřívání kompresorů FLEXC0860
Neohodnoceno
Detailní popis produktu
Vyhřívání kompresorů s příkonem 28W.
Průměr min./max.: 25-80 mm
Délka topné části 860 mm.
Celková délka 2400 mm.